•   BİZİ ARAYIN :   0507 652 1514 / 0507 652 1514
 • Online Diyet
  ONLİNE DİYETİSYEN VE ONLİNE DİYET HİZMETİ
  ONLİNE DİYETİSYEN

  Online diyetisyen: Teknolojik iletişim araçları yoluyla farklı şehir ve ülkelerdeki danışanlarına bireysel hizmet sağlayan diyetisyenlerdir.

  ONLİNE DİYET SİSTEMİ

  Günümüzde pek çok kişi artık iş hayatında daha aktif ve bu durum kişilerin kendilerine ayırdıkları zamanın azalmasına sebep oluyor. Bu yüzden diyetisyene gitmek isteyip, vakit ayıramayanlar veya İzmir’ de yaşamayıp bizden hizmet almak isteyenler için çok kullanışlı olan “online diyet” bizim son dönemde en çok kullandığımız sistemlerden birisidir. Teknolojinin bize sağladığı avantajları sonuna kadar kullandığımız bu sistemde görüşmeler sizing isteğiniz doğrultusunda görüntülü, sesli veya yazılı olarak gerçekleşir. Hizmet kalitesi olarak, online diyet sisteminin yüzyüze diyet sisteminden hiçbir farkı yoktur.

  ONLİNE DİYET SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

  Öncelikle size yakından tanıyabilmemiz için son üç ayda yapılmış kan tahlili sonuçlarınızı ve online diyet formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tamamen kişiye özel olarak hazırlanmış diyet listeniz ve açıklamalı olarak hazırlanmış değişim listeleriniz mail olarak size gönderilir. Online beslenme günlüğünden besin tüketiminizi yazdığınızda gün içerisinde bize yedikleriniz iletilir. Böylece takibinizi daha düzenli sağlamış oluruz. Her hafta düzenli olarak skype vey a telefon görüşmeleri ile kilo takibiniz yapılır ve sonuçlarınıza göre listeleriniz düzenlenir. Bu görüşmeler dışında her zaman mail adresimizden ve telefondan bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Yani Dünya’nın neresinde olursanız olun kişiye özel beslenme programınızı oluşturmak sizin elinizde.

  ONLİNE DİYET SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

  1. Zamandan tasarruf edersiniz
  2. Her zaman mail ve telefon mesajları ile bize ulaşabilirsiniz
  3. Kendinizi iyi ifade ettiğiniz taktirde tamamen size uygun diyet listesi ve pratik yemek tarifleri ile diyetiniz desteklenecektir.
  4. Kilo verme süreciniz yavaşladığı zaman sizin sürecinizi destekleyecek özel diyet listeleri verilecektir.

  ONLİNE DİYET PAKETLERİ


  1 AYLIK ONLİNE DİYET PAKETİ

  Kan tahlili ve online diyet formu doğrultusunda edindiğimiz bilgiler ile tamamen kişiye özel bir beslenme programı düzenlenir. Her hafta düzenli olarak görüntülü, sesli veya yazarak iletişim sağlanır. Haftalık görüşmeler diyet sürecinizdeki motivasyon açısından oldukça kıymetlidir. Bu görüşmelerde listenizle ilgili değişiklikler yapılır, sorularınız cevaplanır. Yani yüzyüze görüşmeden hiçbir farkı yoktur. 1 aylık online diyet paketinizde 4 görüşmeniz vardır.


  7 GÜNLÜK ONLİNE DİYET PAKETİ

  Bu online diyet paketi kişinin kan tahlili ve online diyet formundaki bilgiler ışığında düzenlenir. 7 gün boyunca yiyecekleri saat ve miktarı ile planlanır, gerekli yemeklerde tarif açıklaması yapılır. Listeleriniz her gün mail veya whatsapp yoluyla size iletilir.7 günlük süreçte bize mail veya telefon yolu ile sorularınızı iletebilirsiniz.Bu paketin amacı sağlıklı beslenmeye adım atmak ve 7 günlük süreçte kendinizi daha hafif ve zinde hissetmenizi sağlamaktır.


  3 GÜNLÜK DETOKS PAKETİ

  Bu online diyet paketi kişinin kan tahlili ve online diyet formundaki bilgiler ışığında düzenlenir. 3 gün boyunca yiyecekleri saat ve miktarı ile planlanır, gerekli yemeklerde tarif açıklaması yapılır. Listeleriniz her gün mail veya whatsapp yoluyla size iletilir.3 günlük süreçte bize mail veya telefon yolu ile sorularınızı iletebilirsiniz.Bu paketin amacı; 3 günlük süreçte vücudu toksinlerden arındırmaya adım atmak ve sindirim sistemini düzenlemektir.


  21 GÜNLÜK ONLİNE PROGRAM

  Bu online diyet paketi kişinin kan tahlili ve online diyet formundaki bilgiler ışığında düzenlenir. 21 gün boyunca yiyecekleri saat ve miktarı ile planlanır, gerekli yemeklerde tarif açıklaması yapılır. Şeker içermeyen tatlı tarifler ve un içermeyen tuzlu tarifler paylaşılır. Listeleriniz her gün mail veya whatsapp yoluyla size iletilir. Yani Farklı lezzetlerle, daha sağlıklı bir menu planlanır. 21 günlük süreçte bize mail veya telefon yolu ile sorularınızı iletebilirsiniz. Bu paketin amacı; paketli ürünleri daha az tüketerek sağlıklı beslenmeye adım atmak, doğru beslenme ilkelerini öğrenmek ve hayatımıza adapte edebilmektir.